Kundeservice

Vår kundeservice er der for å hjelpe deg med alle typer spørsmål relatert til Macron

 

Kontakt kundeservice på kundeservice@macron.no

 

Eller på telefon 960 10 001

Hovedkontor

Elivery Sport AS

Skibåsen 20c

4636 Kristiansand

Salgsavdelingen

Innlandet, Oslo, Østfold og Akershus

 

Stian Jamessen

 

Regionsleder

 

 

stian@macron.no

 

478 60 428

Buskerud, Vestfold og Telemark

 

Orvar B. Methlie

 

Regionsleder

 

 

orvar@macron.no

 

913 11 525

Agder

 

Sebastian Schultz Hansen

 

Regionsleder

 

 

sebastian@macron.no

 

468 05 753

Rogaland

 

Rune Lothe

 

Regionsleder Rogaland

 

 

rune.lothe@macron.no

 

932 45 511

Vestland

 

Pål-Amund Methlie

 

Regionsleder

 

 

paal.methlie@macron.no

 

454 37 546

Møre og Romsdal

 

Orvar B. Methlie

 

Regionsleder

 

 

orvar@macron.no

 

913 11 525

Salgsledelse

 

Morten Mathisen

 

Arbeidende styreleder og markedssjef

 

 

morten@macron.no

 

909 39 155

Våre butikker

Macron Store er Macrons konseptbutikker

 

Macron Store er spesialisert på klubbutstyr, og tilbyr alt fra topp til tå innenfor klær, trykking, tilbehør til
idrettsanlegget, volleyballnett, håndballmål, baller, kjegler osv. På verdensbasis finnes godt over 100 Macron Stores.

 

Kristiansand

Åpningstider:

 

Mandag til Fredag 10.00 -21.00

Lørdag 10.00 -19.00

 

Vi følger sørlandssenteret sine åpningstider

Plassering:

 

Barstølveien 29-35

 4636 Kristiansand

Kontakt:

+47 960 10 001

 

Regionsleder:

Sebastian Schultz Hansen

 

Haugesund

Åpningstider:

 

Mandag - fredag
10.00 - 17.00

Lørdag
10.00 - 15.00

Plassering:

 

Karmsundgata 178
5527 Haugesund

 

Kontakt:

haugesund@macron.no

+47 960 10 001

 

Regionsleder:

Rune Lothe

Bergen - Fyllingsdalen

Åpningstider:

 

Mandag - Onsdag - Fredag
10.00 - 16.00

Tirsdag - Torsdag
10.00 - 17.00

Plassering:

 

Spelhaugen 15

5147 Fyllingsdalen

Kontakt:

bergen@macron.no

 

Regionsleder:

Pål Methlie

 

 

Bergen - Sandviken

Åpningstider:

 

Mandag - Onsdag - Fredag
10.00 - 17.00

Tirsdag - Torsdag
10.00 - 16.00

Lørdag

10.00 - 15.00

Plassering:

 

Søndre Øyjorden 75

5038 Bergen

Kontakt:

bergen@macron.no

 

Regionsleder:

Pål Methlie

 

 

Sandnes

Åpningstider:

 

Mandag og onsdag
14.00 - 18.00

Plassering:

 

Jønningsheiveien 40

4317 Sandnes

Kontakt:

haugesund@macron.no

+47 960 10 001

 

Regionsleder:

Rune Lothe

 

 

Oslo Showroom

Åpningstider:

 

Etter avtale

Plassering:

 

Martin Linges vei 25
1364 Fornebu

Kontakt:

oslo@macron.no

+47 960 10 001


Regionsleder:

Stian Jamessen